Snoop Dogg, torunlarıyla birlikte Kim Kardashian'ın markası için poz verdi

Rapçi, kampanyada yer aldığı için kendisini "şanslı" hissettiğini söyledi

(Instagram/@skims)

Snoop Dogg ve ailesi, Skims'in 2022 tatil sezonu için hazırladığı yeni kampanyada yer aldı.

Rapçi, markanın uzun süredir birlikte çalıştığı Donna Trope tarafından çekilen tanıtım fotoğrafları için, üç kuşaktan aile üyeleriyle birbirinin aynısı pijamalar giyerek poz verdi.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

"Drop It Like It’s Hot" şarkısıyla tanınan yıldıza eşi Shantee Broadus, üç çocukları (oğulları Cordell ve Corde, kızları Cori ve onun nişanlısı Wayne Deuce) ve torunları Luna, Journey, Zion, Sky ve Elleven eşlik etti.

Aile, şekillendirici korse markasının popüler Cozy Koleksiyonu ve Polar Pijama Takımları'nın modelliğini yaptı.

16 kez Grammy'ye aday gösterilen rapçi, saten bir bandana ve kendisiyle özdeşleşmiş Death Row pırlanta kolyesini takmış şekilde tek başına ve torunlarıyla birlikte de poz verdi.

51 yaşındaki yıldız, kampanyaya eşlik eden basın bildirisinde bu reklamın parçası olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Snoop "Üç kuşaktan aile üyelerim Skims'in tatil kampanyasında bir araya gelebildiği için çok şanslı hissediyorum" dedi.
 

 

İlk kez hep birlikte bir kampanyada yer alıyoruz ve hepimiz bu süper yumuşak, rahat kıyafetleri sevdik. Broadus ailesi bu tatil sezonunda kesinlikle birbirinin aynısı Skims ürünleri giyecek.

 


Kim Kardashian da çekimden fotoğrafları Instagram'da paylaştı ve rapçiyi "kültür ikonu" diye niteledi.

Realite şov yıldızı, 6 yaşındaki oğlu Saint'i Cadılar Bayramı'nda "Gin and Juice" şarkısının yıldızı Snopp Dogg'un kılığına sokmuştu.

Rapçi, moda markaları için daha önce de modellik yapmıştı.

Snoop, şubatta Gucci'nin son kampanyasında yer almıştı.
 


Yeşil bir takım elbise, kırmızı kadife kravat, beyaz gömlek, kovboy şapkası ve turuncu camlı gözlükler kullanan rapçi, lüks İtalyan modaevinin kampanyası için mankenlerle birlikte poz vermişti.

Ünlü rapçi moda, yiyecek ve marihuana gibi alanlarda faaliyet gösteren markalar için hevesle çalışan bir reklam yıldızı ve ayrıca marihuananın yasallaştırılmasının da ünlü bir savunucusu.

Snoop'un birlikte çalıştığı diğer markalar arasında Just Eat, Corona, Beyond Meat ve Bic çakmakları bulunuyor.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/life-style

Independent Türkçe için çeviren: Onur Bayrakçeken

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU