Elton John, Britney Spears'la çıkaracağı şarkıyı Fransa'da canlı söyledi

"Hold Me Closer" resmi olarak 26 Ağustos Cuma günü yayımlanacak

(Reuters)

Elton John, Fransa'nın Cannes şehrindeki bir restoranda Britney Spears ile çıkaracağı yeni ortak teklisi "Hold Me Closer"ın tanıtımını yaptı.

Britanyalı sanatçının 1971 yapımı hit şarkısı "Tiny Dancer"ın yeniden kaydedilen versiyonu 25 Ağustos Cuma günü yayımlanacak.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Fakat müzik ikonu, (23 Ağustos) Salı günü Fransız restoranı La Guérite'in müşterileriyle parçayı paylaşmaktan kendini alıkoyamadı.

John performansını Instagram'dan da yayımladı. Videoda John, müzik "Hold Me Closer" parçasına geçmeden önce restoranın DJ'ine yaklaşırken görülüyor. Daha sonra yıldız, restorandaki hayranlarını çok heyecanlandıran parçanın neredeyse tamamına eşlik ediyor.

Parça, Spears'ın "Tiny Dancer"ın meşhur nakaratına geçmeden önce John'un "The One" parçasının ilk birkaç dizesini söylemesiyle başlıyor.

Yeni versiyon, John'un 1972 yapımı teklisi "Rocket Man"i şarkıya ekleyen Elton John ve Dua Lipa'nın 2021 yapımı ortak çalışması "Cold Heart "a benzer şekilde, orijinalinden daha hareketli bir dans ritmi içeriyor.
 


Geçen ay, 40 yaşındaki Spears ve 75 yaşındaki John'un, 1971 yapımı hit parçasına yeni bir yorum getirmek üzere Beverly Hills'teki bir müzik stüdyosunda bir araya geldikleri bildirilmişti.

Yeni tekli, Spears'ın 10 yılı aşkın süredir hayatını kontrol eden vasilikten kurtulduktan sonraki ilk teklisi olacak. Kasım 2021'de bir yargıç, sanatçının 2008'den bu yana ilk kez kişisel ve mali bağımsızlığının kontrolünün kendisine geri verilmesine hükmetmişti.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: İpek Uyar

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU