Doctor Who hayranları, Neil Patrick Harris'in dizide kimi oynayacağını çözdüklerini düşünüyor

BBC dizisinin 60. yıldönümünde klasik kötü adam bakışları atılacak

(BBC)

Doctor Who hayranları, Neil Patrick Harris'in BBC dizisinde kimi canlandıracağını çözdüklerini düşünüyor.

Harris'in oyuncu kadrosuna katıldığının haberi, How I Met Your Mother yıldızının sete gelişinden önce duyurulmuştu. Aktör, Doctor Who'nun 60. yılı özel bölümü için sahneler çekiyor.

Yapıma dizi sorumlusu olarak dönen Russell T. Davies, yıldız oyuncunun karakterine bürünmüş bir fotoğrafını paylaşarak şunları söyledi:

Stüdyomuzun kapılarını muhteşem Neil Patrick Harris'e açmak benim için muazzam bir onur… Ama kimi, neyi, neden oynuyor? Beklemeniz gerekecek. Fakat size söz veriyorum, şu an çektiğimiz şey sınırların ötesinde. Doktor, dikkatli ol!

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Harris'in kimi karşı oynayacağı henüz teyit edilmemiş olsa da dizinin hayranları, @BristolWorldUK kullanıcı adlı Twitter hesabı sayesinde bunu keşfettiklerini düşünüyor.

Harris'in oyuncu kadrosuna katıldığının açıklandığı tarih olan 15 Haziran Çarşamba günü David Tennant, ekibin Mr. Emporium adında bir oyuncak dükkanı yarattığı dizi setinde görüntülendi.

Söz konusu Twitter hesabı şunları yazdı:

Getirilen eşyalar arasında manken gövdeleri ve harap olmuş uçak parçalarının da olduğu görüldü.

Şimdi dizinin hayranları Harris'in Celestial Toymaker'ı (Göksel Oyuncakçı) oynayacağına inanıyor.

Bir hayran, "Celestial Toymaker geri mi dönüyor?" diye sorarken bir diğeri şöyle yazdı:

Hmm... Acaba NPH, Celestial Toymaker mı çıkacak?

 

Neil Patrick Harris

Neil Patrick Harris "Doctor Who"da (BBC)


Bu karakter, kurbanlarını görünüşte çocukça oyunlara hapsedip kendi çıkarları için onlara oyun oynayan biri. Orijinal dizide karakter, Michael Gough tarafından canlandırılmıştı.

Sex Education'ın yıldızı Ncuti Gatwa'nın, 2022'nin sonunda diziden ayrılacak Jodie Whittaker'ın yerini alacağı yakın zamanda ortaya çıkmıştı.

Gatwa, dizinin hikaye edilen tarihinde bir sonraki zaman lordu olacağı için "çok onur duyduğunu, son derece heyecanlı hissettiğini ve elbette biraz korktuğunu" söylemişti.

Dizinin 2005'teki dönüşünden bu yana şekil değiştiren Zaman Lordu'nu canlandıran diğer oyucular arasında Christopher Eccleston, David Tennant, Matt Smith ve Peter Capaldi yer alıyor.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Onur Bayrakçeken

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU