Kraliyet Düğünü'nde DJ'lik yapan Idris Elba, Meghan Markle'ın hangi parçayı istediğini açıkladı

Oyuncunun düğünde DJ'lik yapmasını bizzat Prens Harry istemiş

(AFP)

Idris Elba, Prens Harry'nin Meghan Markle'la evleneceği düğünde DJ'lik yapmaya bizzat prens tarafından davet edildiğini açıkladı.

BBC Radyo 1Xtra'da yayımlanan Rap Show'un son bölümünün ortak sunuculuğunu üstlenen Britanyalı oyuncuya, 2018'deki Kraliyet Düğünü'nde performans sergilemenin nasıl bir şey olduğu ve gecenin en büyük hit parçaları soruldu.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Elba, "Dr. DRE'NİN 'Still DRE'si patladı! Bu Megan'ın seçimiydi" dedi.

Bölümün ilerleyen kısımlarında Elba'ya katılan Top Boy yıldızı Ashley Walters, aktöre dizisinin yeni sezonunda bir rol kabul edip etmeyeceğini sordu.

Walters, "Top Boy'un yeni sezonu çekilse ve Dushane'nin uzun zamandır kayıp olan kardeşi için oyuncu arıyor olsaydık, bu rolü alır mıydın?" diye sordu.

Elba şu yanıtı verdi:

Az önce radyodayken bana Top Boy'da bir rol mü teklif edildi?! Biliyor musun, Top Boy'u izleyen her aktör muhtemelen aynı şeyi düşünüyor: 'Oğlum, bu işi fena kotarırdım, biliyorsun; bu dizide olmayı çok isterdim.'

Elba "Yani Ash evladım, bu çok cezbedici ve sen benim adamımsın. Bu yüzden gelip diziye girip çıkmam için bir çağrı varsa, bunun bir parçası olmaktan onur duyacağımı hissediyorum" diye onayladı.

Tiffany Calver ile Rap Show, her cumartesi Birleşik Krallık saatiyle 23.00'te BBC Radio 1 & 1Xtra'da yayımlanıyor.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Onur Bayrakçeken

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU