Kendisini aldatan erkek arkadaşını hediyeyle şaşırttı: Tüm öteki kadınların ismini yazdırdı

Aldatan erkek arkadaşa verilen yaratıcı hediyenin videosu sosyal medyada tartışma yarattı: "Bunun için paramı harcamazdım bile"

(TikTok / @outspoken.m)

Bir TikTok kullanıcısı kendisini aldatan erkek arkadaşından intikamını adamın kendisini aldattığı her kadının ismini bir zincire yazdırarak aldı. 

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Erkek arkadaşının hediyeyi açarkenki videosunu TikTok'a koyan @outspoken.m "Beni aldattı ve ben de bütün kadınların ismini yazdırdığım zinciri doğum günü için ona verdim" diye yazdı.

6 gün önce paylaşılan video 15 milyon görüntülenme aldı. 16 saniyelik kısa videoda kolyenin üzerindeki işlemeleri yakından görmek mümkün olmasa da hediye, gönderinin altında hararetli bir yorum fırtınası yarattı.

@amissionarydess adlı kullanıcı "Bunun için paramı harcamazdım bile. İsimlerini anahtarla arabasına kazı" dedi.
 


@maiyurrr adlı kullanıcı "O şeyi sanki Pandora'nın kutusuymuş gibi kapattı" dedi.

@outspoken.m hediye konusunda erkek arkadaşıyla arasında geçen mesajlaşmaya yer veren bir takip videosu paylaştı. Mesajlarda kız arkadaş "Ee, kolyeyi takmayacak mısın?" diye alay ederken erkek arkadaş "Bunu neden takayım ki?" diye soruyor.

Kadın hediyeyi kendi annesine gösterdiğini söyleyerek devam ediyor.
 


"Annem de komik bulmadı" diye mesaj attı.

Kendisine yöneltilen sadakatsizlik suçlamasından pişmanlık duymuyor gibi görünen erkek arkadaş "Şu ana kadar bir hediye aldım ve o da bir şaka, dolayısıyla kalbimi kırdı" diye yanıtladı.

Bir kişi "Hem aldatıyor hem de kalbinin kırıldığını söylüyor. Vay be! Ne cüret" diye yorum yaptı.

Bir başkası "SENİN kendini kötü hissetmeni sağlamaya çalışmasın" diye yazdı.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe'nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/news/world

Independent Türkçe için çeviren: İrem Oral

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU