Yedi yaşındaki Prens George, İngiltere-Almanya maçını stadda takım elbiseyle izledi

Yedi yaşındaki kraliyet mensubu, Almanya'yla karşılaşan İngiltere'yi izlemek için Euro 2020 futbol maçına katıldı

Prens George, İngiltere ve Almanya arasındaki futbol maçına katılırken (AFP)

Prens George, ebeveynleri Prens William ve Kate Middleton'la beraber İngiltere ve Almanya arasındaki futbol maçına katılarak bu yıl ilk kez halkın önüne çıktı.

Lacivert takım elbise ve kırmızı-mavi kravatla resmi giyinen 7 yaşındaki prens, salı günkü Euro 2020 maçında Wembley Stadı tribünlerinde görüntülendi.

Genç prensin kıyafeti, yine lacivert takım giyen ve kırmızı-mavi kravat takan yanındaki babasıyla örtüşüyordu.

Prens George'un diğer tarafındaki Cambridge Düşesi'ninse, altın düğmeli parlak kırmızı bir blazer ceketşe beyaz tişört ve siyah pantolon giydiği görüldü.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Milli marşın okunmasına gönülsüzce eşlik eden Prens George'un maça katılımı, 7 yaşındaki kraliyet mensubunu kısa süreliğine görmekten memnun olan sosyal medyadaki kraliyet hayranları arasında sevinç yarattı.

Bir kişi, "Küçük Prens George'un takımı ve kravatı Babacığıyla uyumlu!! Kalbim eridi!!" şeklinde tweet attı.

Bir başka hayransa, "Bu benim futbol hakkında göreceğiniz tek tweetim olacak, bu geceki #EURO2020 maçında ebeveynleriyle beraber Prens George ne kadar sevimli" dedi.
 

 

 


2019'da düşesin çektiği doğum günü portrelerinde milli forma giyerken görülen ve 22 Temmuz'da 8 yaşına girecek olan Prens George, İngiltere futbol takımı taraftarı olmasıyla biliniyor.

Uğur getirmiş olabilir. İngiltere maçı 2-0 kazandı.
 


Prens'in küçük kardeşleri 6 yaşındaki Prenses Charlotte ve üç yaşındaki Prens Louis maça katılmazken, dük ve düşesin kızı yakın zamanda, bu ayın sonlarına doğru Babalar Günü'nde gerçekleşen bir koşu etkinliğinde Prens William'la beraber ağabeyine eşlik etmişti.

Tur boyunca Cambridge Dükü ve en büyük çocukları Sandringham Malikanesi'ndeki yarışta koşuculara tezahürat yapmıştı.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/life-style

Independent Türkçe için çeviren: Kerim Çelik

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU