Kim Kardashian: Seks kaseti olmasaydı Keeping Up with the Kardashians muhtemelen tutmazdı

Popüler reality dizisinin finali bu hafta sonu yayımlanıyor

ABD'de yayımlanan ekonomi dergisi Forbes, nisanda Kim Kardashian'ın dolar milyarderi olduğunu açıklamıştı (AFP)

Kim Kardashian, hit TV dizisi Keeping Up With the Kardashians'ın (KUWTK) başlangıçta gördüğü ilginin büyük olasılıkla seks kaseti skandalından kaynaklandığını kabul etti.

KUWTK yeniden bir arada özel bölümünün ilk kısmında Andy Cohen'a konuşan reality TV yıldızına, 2007'de o zamanki erkek arkadaşı Willie “Ray J” Norwood'un dahil olduğu kaset skandalı etrafındaki kamuoyu ilgisi olmasaydı dizinin erken gelen başarısına ulaşıp ulaşamayacağı konusunda ne düşündüğü soruldu.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Kardashian "Geriye dönüp baktığımda, muhtemelen hayır" diye yanıtladı.

Konuyu çocukları North (8), Saint (5), Chicago (3) ve Psalm'a (2), nasıl anlattığı sorulduğunda henüz onlarla bunu konuşmak zorunda kalmadığını söyledi.

Kardashian "Neyse ki aradan uzun yıllar geçtiğini, bu durumu gerçekten ortadan kaldıracak pek çok olumlu şeyin gerçekleştiğini düşünüyorum" ifadelerini kullandı ve ekledi:

Hayatımın geri kalanında bununla yaşamak zorundayım.

Kırk yaşındaki reality TV yıldızı, hayatında yaptığı “aptalca şeylerden biri” olan bu olayı silip atmak istese bile “her şeyin bir nedeni olduğuna” inandığını da sözlerine ekledi.

Yirmi sezon boyunca devam eden Keeping Up with the Kardashians bu pazar (20 Haziran) sona eriyor.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/tv

Independent Türkçe için çeviren: Noyan Öztürk

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU