Haluk Levent: Yangın helikopteri kiralamak için yetkili memurun eşine telefonda şarkı söyledim

Haluk Levent, orman yangınları için helikopter kiralama işinde bürokrasiye takıldıklarını, çözüm için yetkili bürokratın eşine telefonda şarkı söylediğini anlattı

Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından bu yıl 59'uncusu düzenlenen Uluslararası Bursa Festivali'nde sanatçı Haluk Levent sahne aldı / Fotoğraf: AA

Bursa Büyükşehir Belediyesi adına Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından bu yıl 59'uncusu düzenlenen Uluslararası Bursa Festivali'nde sanatçı Haluk Levent sahne aldı.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu'nda düzenlenen etkinliğe katılan farklı yaş grubundaki müzikseverler, konser öncesinde uzun kuyruklar oluşturdu.

Orkestrasıyla sahne alan Levent, "Elfida", "Akdeniz Akşamları" ve "Ankara" gibi sevilen şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyledi.

Konser sonunda Haluk Levent ve orkestrasının performansı izleyiciler tarafından alkışlandı.

"Memurun eşine telefonda sarkı söyledim"

AHBAP organizasyonuyla ilgili yaşadığı anıları da dinleyicileriyle paylaşan Levent, orman yangınları için bir helikopter kiralama işinde bürokrasiye takıldığını, işi çözmek için yetkili memurun eşine telefonda şarkı söylediğini anlattı.

Gelecek yıl görev bırakıyor

Öte yandan Haluk Levent AHBAP’ta 6 yıldır yürüttüğü görevi önümüzdeki yıl bırakacağını açıkladı.

Sosyal medya hesabından kararını duyuran sanatçı, “Gelecek yılın 26 Kasım günü görevi yeni arkadaşlarımızdan birisine devredip yurtdışına yerleşiyorum. Ahbap üyeliğim devam edecek. Ahbap’ta 6 yıl dolmuş olacak. Artık müzik yapmak ve kendime zaman ayırmak istiyorum. Yani 1,5 yıl daha katlanacaksınız bana” dedi.

 

Independent Türkçe, AA

DAHA FAZLA HABER OKU